Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
(044) 538-01-05

Поиск по сайту

АВТОБИОГРАФИЯ

Вознюк Олександр

Партнер ЮФ "Астерс", провідний фахівець з питань конкурентного права, екс-голова юридичного департаменту Антимонопольного комітету України

Олександр Вознюк є партнером ЮФ "Астерс" з 2012 р. Спеціалізується на питаннях  конкуренційного права, зокрема узгоджених діях, зловживанні домінуючим становищем, обмежувальних та дискримінаційних практиках, недобросовісній конкуренції, контролі за концентраціями, процедурних аспектах діяльності органів Антимонопольного комітету України, а також  оскарженні  у сфері публічних закупівель.

Досвід:
16 років успішної роботи в Антимонопольному комітеті України (АМКУ), де впродовж останніх 7 років обіймав посаду державного уповноваженого, перед цим тривалий час очолював Юридичний департамент АМКУ.

Був членом робочих груп з питань розслідування картелів та законодавства з державних закупівель Міждержавної ради з питань антимонопольної політики країн СНД (МРАП).

Безпосередня часть у розробленні законопроектів, інших нормативно-правових актів у сфері захисту конкуренції в Україні. Є автором та співавтором низки науково-дослідних робіт у сфері конкуренційного права і правозастосування, зокрема, з питань інтеграції українського конкуренційного законодавства до правил конкуренції ЄС, методології розслідувань антиконкурентних узгоджених дій, дослідження ринків, узагальнення практики кваліфікації порушень у формі зловживань домінуючим становищем на ринку та антиконкурентних узгоджених дій, коментарів до Закону України "Про захист економічної конкуренції" на основі порівняльного аналізу з правилами конкуренції ЄС.

З 2012 року  консультує українські та міжнародні компанії з питань дотримання конкуренційного законодавства, оцінки та мінімізації ризиків, впровадження комплаєнс програм, представляє інтереси компаній в органах АМКУ при розслідуванні справ про порушення, оскаржені дій та рішень органів АМКУ в судах.

Голова  Комісії з питань конкуренції Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (МТП України), член Асоціації правників України.

 

Освіта:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, спеціаліст права, 2001.

 

Знання мов:
українська, російська, англійська. 

 

Членство в організаціях:

  • співголова Комісії з питань конкуренції Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (МТП України);
  • член Асоціації правників України.
ДОКЛАДЧИК НА ПРАКТИКУМАХ
30.11.16 | Киев

Интеллектуальная собственность и недобросовестная конкуренция: Защита прав на обозначения. Реклама. Введение в заблуждение

01.03.16 | Киев

Конкуренційне право: актуальні питання правозастосування. Реформи в законодавстві і практиці АМКУ

24.04.15 | Киев

Актуальні питання та очікувані нові напрямки застосування норм конкуренційного (антимонопольного) права. Правові та економічні аргументи для спілкування з АМКУ

26.09.14 | Киев

Конкуренційне (антимонопольне) законодавство: практика застосування, аналіз останніх тенденцій

15.05.14 | Киев

Антимонопольне законодавство: практика застосування, аналіз актуальних питань та судових рішень

19.12.13 | Киев

Лабіринти антимонопольного законодавства: як не стати порушником мимоволі. Практика, тенденції, прогнози.

© ТОВ "Інформаційно - аналітичний центр "ЛІГА", 1991-2020.

© ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2007-2020.

© Інформаційне агентство "ЛІГА:ЗАКОН", 2010-2020.

practicum@ligazakon.ua
Для иллюстрирования материалов и создания рекламных макетов используются фотоизображения и иллюстрации Thinkstock
bigmir)net   Система Orphus

Практикумы

Докладчики

Клиенты

Партнерам

О нас

Новости

FAQ