Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
(044) 538-01-05

Поиск по сайту

10:25 | 25.04.2016

За результатами участі адвоката у заходах підвищення кваліфікації йому видається відповідний сертифікат та нараховуються залікові бали

ЛІГА:ЗАКОН анонсує одразу два семінари з підвищення кваліфікації адвокатів

ЛІГА:ЗАКОН анонсує одразу два практичних семінари,  акредитованих Експертною радою з питань акредитації та сертифікації при Національній асоціації адвокатів України.  За результатами участі адвоката у заходах підвищення кваліфікації йому видається відповідний сертифікат та нараховуються залікові бали. Тривалість кожного з семінарів – 5,5 годин (балів).
 
Так, 17 травня відбудеться практичний семінар "Практичні аспекти застосування Кримінального процесуального кодексу сторонами кримінального провадження". Доповідачем виступить Леся Каспрук, адвокат,  керівник практики оподаткування та судової практики Адвокатського об'єднання IMG Partners. Акредитацію організатора ЛІГА:ЗАКОН, заходу та сертифікацію пані Каспрук у якості експерта підтверджено Рішенням ЕР НААУ № 24 від 24.03.2016 р.
 
Під час семінару розглядатимуться питання досудового розслідування, практика застосування статті 93 КПК України, заходи забезпечення кримінального провадження, види експертиз в кримінальному провадженні, негласні слідчі дії щодо адвоката та судді, оскарження дій і бездіяльності слідчого. Окрема увага - судовому слідству, застосуванню норм щодо належності доказів і допустимості засобів доказування в суді, оскарженню адвокатом судового рішення в апеляційному та касаційному порядку тощо.
 
Також 24 червня відбудеться практичний семінар "Діяльність адвоката в інтересах клієнта на досудовому слідстві з економічних злочинів". Його проводитимуть адвокати, керівники практики безпеки бізнесу Адвокатського об'єднання Juscutum Денис Овчаров та Ксенія Проконова, яких сертифіковано Експертною радою НААУ в якості експертів для  проведення заходів з підвищення кваліфікації адвокатів України за вказаною темою згідно з Рішенням ЕР НААУ № 25 від 24.03.2016 р.
 
Під час семінару доповідачі поділяться досвідом роботи адвоката за фактом кримінального провадження, до та під час обшуку юридичної особи, розкажуть про ефективні методи фіксації процесуальних порушень, отримання копії протоколу обшуку. Також наведуть правові аспекти роботи адвоката при обранні запобіжного заходу, проаналізують судову практику, у т.ч. виправдувальних вироків.
 
Відповідно до Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" під час здійснення адвокатської діяльності адвокат зобов"язаний підвищувати свій професійний рівень. На його реалізацію, 16 лютого 2013 року рішенням Ради адвокатів України №85 було ухвалено Порядок підвищення кваліфікації адвокатів України із подальшими змінами і доповненнями, в якому зазначено, що не пізніше 31 січня кожного року адвокат зобов"язаний надати раді адвокатів регіону картку обліку залікових балів  та копії документів, що підтверджують підвищення його кваліфікації протягом минулого року. Адвокат має отримати не менше 10 залікових балів кожного року.

Печать Написать редактору
Если Вы где-либо заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
Последние новости

АКАДЕМИЯ ЛІГА:ЗАКОН проведет комплексный курс Senior Lawyer для юрисконсультов

30.08.2018
 

Новели Закону України "Про валюту і валютні операції"

17.07.2018
 

Наглядова рада ТОВ: аналіз законодавства

25.04.2018
 
Как стать докладчиком на практикумах ЛИГА:ЗАКОН