Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
(044) 538-01-05

Поиск по сайту

12:06 | 30.12.2016

Напередодні Нового року, за традицією, законодавці в черговий раз порадували працівників бухгалтерії та фінансистів черговими змінами в основних законодавчих актах

Заповнення щомісячних звітів по заробітній платі та праці

Законом №1774-VII були внесені незначні зміни у Кодекс законів про працю щодо визначення понять "мінімальна заробітна плата", "посадовий оклад", "тарифна ставка", що фактично призвело до абсолютно нового бачення
тарифної системи оплати праці, прожиткового мінімуму та оплати праці у випадку встановлення окладу, а також
стало причиною нарахування ЄСВ, ПДФО та військового збору в окремих випадках за новими правилами.
 Наслідком стало також внесення змін до Земельного кодексу України, Кодексу про адміністративні порушення, Кримінального кодексу України.

 

При заповненні Звітів по заробітній платі та праці, що подаються підприємством щомісячно, кожного разу виникають специфічні питання, які потребують додаткових сил на пошук відповідей. А іноді, працівники бухгалтерії змушені заповнювати вказані звіти, керуючись лише власним баченням та розумінням ситуації, за відсутності належної нормативної бази та офіційної точки зору контролюючих органів.

На практикумі "Заповнення щомісячних звітів по заробітній платі та праці", який відбудеться 17 січня 2017 року у БЦ "ЛІГА", Ви зможете в максимально короткий час знайти відповіді на Ваші питання та самостійно створити зразок заповнення таких звітів ля різних ситуацій.

 

Печать Написать редактору
Если Вы где-либо заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
Последние новости

Миндоходов ликвидировано. Госналогслужба берет на себя администрирование налогов

11.03.2014
 

10 обещаний нового Кабмина бизнесу

05.03.2014
 

При работе с госреестром завладеть чужой квартирой невозможно?

11.04.2013
 
Как стать докладчиком на практикумах ЛИГА:ЗАКОН