Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
(044) 538-01-05

Поиск по сайту

13:03 | 30.12.2016

З 1 січня 2017 року зміни, що пропонується внести до ПКУ стосуються порядку адміністрування ПДВ у випадку заявлення підприємством суми податку до бюджетного відшкодування, особливостей перехідного періоду для сільськогосподарських підприємств, які використовували спеціальний режим оподаткування

Податок на додану вартість: від реєстрації платником до порядку заповнення декларації ПДВ

Положення ПКУ стосовно нарахування та сплати ПДВ, навіть без зазначених нововведень, викликають неймовірну кількість щоденних запитань в працівників бухгалтерії. На практикумі "Податок на додану вартість:від реєстрації платником до порядку заповнення декларації з ПДВ", який відбудеться 18 січня 2017 року у БЦ "ЛІГА",будуть нараховані податкові зобов'язання на прикладі конкретного підприємства, яке провадить різні види господарської діяльності, а також визначена сума податкового кредиту та обчислена сума податку належна до сплати в бюджет. І всі результати проведених розрахунків правильно будуть відображені в декларації з податку на додану вартість.

Печать Написать редактору
Если Вы где-либо заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
Последние новости

Банкрутство по-новому

18.04.2018
 

Миндоходов ликвидировано. Госналогслужба берет на себя администрирование налогов

11.03.2014
 

10 обещаний нового Кабмина бизнесу

05.03.2014
 
Как стать докладчиком на практикумах ЛИГА:ЗАКОН