Заповнення щомісячних звітів по заробітній платі та праці

12:06 | 30.12.2016

Напередодні Нового року, за традицією, законодавці в черговий раз порадували працівників бухгалтерії та фінансистів черговими змінами в основних законодавчих актах

Законом №1774-VII були внесені незначні зміни у Кодекс законів про працю щодо визначення понять "мінімальна заробітна плата", "посадовий оклад", "тарифна ставка", що фактично призвело до абсолютно нового бачення
тарифної системи оплати праці, прожиткового мінімуму та оплати праці у випадку встановлення окладу, а також
стало причиною нарахування ЄСВ, ПДФО та військового збору в окремих випадках за новими правилами.
 Наслідком стало також внесення змін до Земельного кодексу України, Кодексу про адміністративні порушення, Кримінального кодексу України.

 

При заповненні Звітів по заробітній платі та праці, що подаються підприємством щомісячно, кожного разу виникають специфічні питання, які потребують додаткових сил на пошук відповідей. А іноді, працівники бухгалтерії змушені заповнювати вказані звіти, керуючись лише власним баченням та розумінням ситуації, за відсутності належної нормативної бази та офіційної точки зору контролюючих органів.

На практикумі "Заповнення щомісячних звітів по заробітній платі та праці", який відбудеться 17 січня 2017 року у БЦ "ЛІГА", Ви зможете в максимально короткий час знайти відповіді на Ваші питання та самостійно створити зразок заповнення таких звітів ля різних ситуацій.