Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
(044) 538-01-05

Поиск по сайту

Відповідальність за ухилення від сплати податків і порушення трудового законодавства

08 августа 2017

с 10-00 до 17-00

Киев

Бизнес-Центр «ЛІГА»

1900,00 грн.

на 1 участника

Скидки от 10%

абонентам «ЛІГА:ЗАКОН»

5% скидка

для 2-х и более участников

Анонсы практикумов

До уваги адвокатів!

Захід акредитовано Експертною радою з питань акредитації та сертифікації при Національній асоціації адвокатів України (Рішення ЕР НААУ № 27 від 16.03.2017) та передбачає надання адвокатам – учасникам семінару Сертифікату з підвищення кваліфікації. Тривалість заходу – 5,5 годин.

Практичний семінар проводить адвокат, керівник практики оподаткування та судової практики АО IMG Partners Леся Каспрук, яка сертифікована Експертною радою НААУ в якості експерта для проведення заходів з підвищення кваліфікації адвокатів України за вказаною темою

ФІНАНСОВІ САНКЦІЇ  (ст. 265 КЗпП України, ст. 113 Податкового кодексу),  КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ (ст. ст. 172, 173, 175, 190, 191, 205, 205-1, 206, 206-2, 212, 212-1, 358, 364-1, 365-2, 366, 367 КК України)

Основні акценти програми:

1. Державний контроль і перевірки платника податків

2. Судові спори та можливість визнання судом правовідносин трудовими. Скасування податкових повідомлень-рішень.

3. Кримінальна відповідальність

 

Регистрация закончена
ПРОГРАММА ПРАКТИКУМА

БЛОК 1. ДЕРЖАВНИЙ КОНТРОЛЬ І ПЕРЕВІРКИ ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ

Скасування Мораторію  на проведення перевірок малого та середнього бізнесу в 2017 році. Наслідки для бізнесу. Дії адвоката задля захисту бізнесу від тотального фіскального контролю.

Посилення в 2017 р.  контролю за платниками ПДВ на виконання Наказу ДФС України № 543. "Ризиковий  платник", "податковий транзитер", "вигодонабувач": як чинити адвокату, якщо  підприємство клієнта потрапило до цих категорій. 

Блокування податкових накладних в порядку п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України. Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної. Оскарження адвокатом в суді рішення уповноваженої комісії про  відмову у реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Запити органів ДФС в порядку п. 73.3 ст. 73 Податкового кодексу України. Забезпечення адвокатом нормальної роботи підприємства при  отриманні таких запитів.

Позапланові перевірки в порядку 78.1.1, 78.1.4, 78.1.9 ст. 78 ПК України, в тому числі  якщо платник податків не надав пояснення та їх документальні підтвердження на запит ДФС або якщо контрагент подав скаргу про ненадання постачальником податкової накладної.

Фактичні  перевірки дотримання вимог законодавства щодо оформлення трудових договорів з найманими працівниками в порядку ст. 80.2.7 Податкового кодексу України. Повноваження органів ДФС, Мінпраці, СБУ щодо перевірок з питань трудових правовідносин. 

Постанова КМУ № 96 "Про затвердження Положення про Державну службу з питань праці", Проект Постанови КМУ "Про деякі питання реалізації ст. 259 КзПП України", яким затверджується Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.  Правова допомога адвоката в організації роботи офісу компанії під час перевірки дотримання трудового законодавства. 

Штрафні санкції в порядку ст. 265 КЗпП України.  Постанова КМУ №55 "Про внесення змін до Постанови КМУ №509 "Про затвердження Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про зайнятість населення". Оскарження фінансових санкцій адвокатом.

БЛОК 2. СУДОВІ СПОРИ ТА МОЖЛИВІСТЬ ВИЗНАННЯ СУДОМ ПРАВОВІДНОСН ТРУДОВИМИ. СКАСУВАННЯ ПОДАТКОВИХ ПОВІДОМЛЕНЬ-РІШЕНЬ

"Трудовий договір"  vs "цивільно-правовий договір з Фізичною особою – підприємцем" очима суду. Що відрізняє ФОПа як незалежного суб"єкта господарських правовідносин від найманого працівника. А як бути з договором про повну матеріальну відповідальність?

Аналіз судової практики 2015-2016 р.р. щодо спорів про визнання правовідносин трудовими, фінансових санкцій в разі виплати роботодавцями доходів у вигляді заробітної плати без сплати податків до бюджету. Позиції судів касаційної інстанції, правові висновки, знакові рішення.
Оскарження в суді наказу про проведення перевірки, податкового повідомлення-рішення.

Адвокатський запит як засіб встановлення істини. Роль висновку судово-бухгалтерської  експертизи в ході судового розгляду.  Screenshot в якості доказу: важливість для суду.

Практика ВАСУ і Верховного суду в 2014-2016 р.р.  в спорах про скасування податкових повідомлень-рішень. Доктрина розумної обачності платника, доктрина переваги суті господарських правовідносин над формою. Принцип індивідуального характеру відповідальності.

БЛОК 3. КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Порушення кримінального провадження за ухилення від сплати податків та єдиного соціального внеску. Зміни до Методичних рекомендацій щодо порядку взаємодії між підрозділами органів державної фіскальної служби при організації, проведенні та реалізації матеріалів перевірок платників податків, затверджених наказом ДФС від 31.07.2014 р. N 22. Підстави для порушення провадження за статтями Кримінального кодексу, які передбачають злочини  з формальним складом.

Обставини, що підлягають доказуванню в ході розслідування злочину, передбаченого       ст. ст. 172, 173, 175, 190, 191, 205, 205-1, 206, 206-2, 212, 212-1, 358, 364-1, 365-2, 366, 367 КК України. Повноваження слідчого. Вимога слідчого про надання документів в порядку ст.93 КПК України. Дії адвоката при отриманні  вимог слідчого, виклику слідчого.

Позапланова перевірка підприємства в порядку п. 78.1.11 ст. 78 Податкового кодексу України. Чому ухвала слідчого судді про призначення такої перевірки завжди є незаконною. Дії адвоката при проведенні перевірки. 

Доступ до інформації щодо руху коштів на банківських рахунках підприємства: чому банк може відмовитись виконати ухвалу суду про тимчасовий доступ. Наслідки відмови для банку і для підприємства.

Обшук підприємства. Тимчасове вилучення майна, приєднання майна до кримінального провадження за ст. 100 КПК України з одночасним скеруванням на експертизу. Адвокатська експертиза документів як протидія обшуку. Звільнення майна добросовісного набувача з-під арешту.

Роль почеркознавчої експертизи при розслідуванні злочинів, пов"язаних з підробкою документів. Відібрання зразків почерку. Відмова слідчого в задоволенні клопотання сторони захисту про призначення експертизи. Практика розгляду слідчими суддями клопотань про залучення експерта.

ДОКЛАДЧИКИ
Опрос
Регистрация закончена
Если Вы где-либо заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
МЕСТО ПРОВЕДЕНИЯ

К Вашим услугам бизнес-центр "ЛИГА" - удобные, просторные залы с полным набором современного технического оснащения. Стильный клубный ресторан "Cartel" с уютной обстановкой и  изысканой кухней радушно встретит Вас во время обеда или кофе-паузы.

Подробнее...
г. Киев , ул. Тимофея Шамрыло, 23 Бизнес-Центр «ЛІГА»

Бизнес-Центр «ЛІГА»
(044) 538-01-05
practicum@ligazakon.ua
В помощь иногородним...
FAQ
Сертификаты, выдаваемые по результатам обучения
Примерное расписание практикума
Как стать докладчиком?
Как оплатить участие в практикуме?
ВАС МОЖЕТ ЗАИНТЕРЕСОВАТЬ
Другие практикумы по темам:
Подбор практикумов
Специальное
предложение для
корпоративных
клиентов!
Договорные правоотношения 22.11.2017 | Днепр
Актуальные вопросы договорной работы и форс-мажор в Украине

© ТОВ "Інформаційно - аналітичний центр "ЛІГА", 1991-2018.

© ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2007-2018.

© Інформаційне агентство "ЛІГА:ЗАКОН", 2010-2018.

practicum@ligazakon.ua
Для иллюстрирования материалов и создания рекламных макетов используются фотоизображения и иллюстрации Thinkstock
bigmir)net   Система Orphus

Практикумы

Докладчики

Клиенты

Партнерам

О нас

Новости

FAQ