Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
(044) 538-01-05

Поиск по сайту

Трансфертне ціноутворення. Зміни 2017

17 августа 2017

с 10-00 до 17-00

Киев

Бизнес-Центр «ЛІГА»

1900,00 грн.

на 1 участника

Скидки от 10%

абонентам «ЛІГА:ЗАКОН»

5% скидка

для 2-х и более участников

Анонсы практикумов

Основні акценти програми:

1. Контрольовані операції.
2. Пов"язані особи. Визначення та критерії.
3. Співставні компанії.
4. Методи ТЦУ. Сфера застосування кожного методу ТЦУ.
5. Діапазони цін та рентабельності.
6. Джерела інформації.
7. Підготовка документації по ТЦУ.
8. Аналіз операцій на предмет контрольованості. 
9. Звіт по ТЦО.
10. Відповідальність за порушення у сфері ТЦУ.
11. Порядок проведення моніторингу контрольованих операцій ДФС. 
12. Листи ДФС.

Регистрация закончена
ПРОГРАММА ПРАКТИКУМА

1. Контрольовані операції. Визначення та критерії.  Cпецифічні ситуації - операції з посередниками-нерезидентами, операції з представництвами нерезидентів в Україні, прощення боргу, посередницькі операції, доручення, інвестиції, купівля-продаж корпоративних прав, якщо платник і постачальник за договором різні особи.
Перелік низько-податкових юрисдикцій. Застосування ТЦО при роботі з низько-податковими суб"єктами, що зареєстровані в високо-податкових юрисдикціях.

2. Пов"язані особи. Визначення та критерії. Розрахунок прямої та опосередкованої участі. Визначення пов"язаності в "ланцюгу" контрагентів. Розширено критерії визнання осіб пов"язаними: надання позики/фін допомоги в значному розмірі визначає осіб пов"язаними. Право ДФС визнавати осіб пов"язаними через суд.

3. Співставні компанії. Застосування нових критеріїв визначення компаній співставними на практиці. Визначення внутрішніх та зовнішніх операцій співставними.

4. Методи ТЦУ. Сфера застосування кожного методу ТЦУ. Обґрунтування неможливості застосування 1-3 методу ТЦУ. Закріплено застосування певного показника рентабельності по відношенню до відповідного методу. Вибір показника рентабельності в залежності від виду операцій. Приклади застосування.
Коли можна застосувати право групування декількох операцій при розрахунку рентабельності.
Специфічний метод для біржових товарів – застосування переліку, затвердженого Постановою КМУ №616, перша практика. Аналіз інформаційних джерел. Функціональний аналіз, опис процедури.

5. Діапазони цін та рентабельності. Як розрахувати квартилі, визначення діапазону цін та рентабельності на практичних прикладах. Порівняння не з діапазоном а з медіаною. Використання показника однієї співставної операції. Ризики. Період, за який використовується інформація для визначення діапазону ціни/рентабельності.

6. Джерела інформації. Визначення джерел інформації. Використання інформації, отриманої платником податків з дотриманням вимог законодавства, за умови надання такої інформації контролюючому органу. Використання експертизи Держзовнішінформ у якості джерела інформації.
Використання цінової оцінки для цілей ТЦУ.
Можливість використання інформації про ціни на товари, що друкуються у періодичних виданнях (офіційних джерелах інформації 2015р.).

7. Підготовка документації по ТЦУ. Яка інформація повинна бути розкрита у документації. Розширено  вимоги, щодо розкриття інформації у документації з ТЦУ. Строк надання документації на запит контролюючих органів. Нові вимоги щодо розподілу витрат постачальника, у разі здійснення КО з постачання товарів (робіт, послуг) декільком особам (сегментування). Порівняння рентабельності КО з рентабельністю співставної компанії. Розповсюджені помилки при підготовці документації.

8. Аналіз операцій на предмет контрольованості. Як організувати роботу структурних підрозділів для контролю за трансфертним ціноутворенням та мінімізувати  податкові ризики.

9. Звіт по ТЦО. Приклади заповнення, проблемні питання при заповненні. Відображення специфічних ситуацій у звіті по ТЦО: відсотки по займам, роялті. Можливість групування контрольованих операцій у звіті. Типові помилки при заповненні звіту.

10. Відповідальність за порушення у сфері ТЦУ. Штрафні санкції – нові правила. Неподання звіту і документації. Не включення КО до звіту. Відповідальність за різні види порушень. Штрафні санкції при здійсненні коригування податкових зобов"язань.  Перевірки по ТЦУ. Змінено підстави для проведення перевірки.

11. Порядок проведення моніторингу контрольованих операцій ДФС.  Аналіз звітів, документації, інформації про ціни. Аналіз джерел інформації.

12. Листи ДФС – практичні аспекти. Судова практика у сфері ТЦУ.

ДОКЛАДЧИКИ
Опрос
Регистрация закончена
Если Вы где-либо заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
МЕСТО ПРОВЕДЕНИЯ

К Вашим услугам бизнес-центр "ЛИГА" - удобные, просторные залы с полным набором современного технического оснащения. Стильный клубный ресторан "Cartel" с уютной обстановкой и  изысканой кухней радушно встретит Вас во время обеда или кофе-паузы.

Подробнее...
г. Киев , ул. Тимофея Шамрыло, 23 Бизнес-Центр «ЛІГА»

Бизнес-Центр «ЛІГА»
(044) 538-01-05
practicum@ligazakon.ua
В помощь иногородним...
FAQ
Сертификаты, выдаваемые по результатам обучения
Примерное расписание практикума
Как стать докладчиком?
Как оплатить участие в практикуме?
ВАС МОЖЕТ ЗАИНТЕРЕСОВАТЬ
Другие практикумы по темам:
Подбор практикумов
Специальное
предложение для
корпоративных
клиентов!

© ТОВ "Інформаційно - аналітичний центр "ЛІГА", 1991-2018.

© ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2007-2018.

© Інформаційне агентство "ЛІГА:ЗАКОН", 2010-2018.

practicum@ligazakon.ua
Для иллюстрирования материалов и создания рекламных макетов используются фотоизображения и иллюстрации Thinkstock
bigmir)net   Система Orphus

Практикумы

Докладчики

Клиенты

Партнерам

О нас

Новости

FAQ