Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
(044) 538-01-05

Поиск по сайту

Агробізнес - 2017: податки, державний контроль, земельні відносини

02 октября 2017

с 10-00 до 17-00

Киев

Бизнес-Центр «ЛІГА»

1900,00 грн.

на 1 участника

Скидки от 10%

абонентам «ЛІГА:ЗАКОН»

5% скидка

для 2-х и более участников

Анонсы практикумов

ОСНОВНІ АКЦЕНТИ ПРОГРАМИ:

БЛОК 1

1. Захист земельного банку.

2. Орендні правовідносини.

3. Емфітевзис vs оренда. 

4. Невитребувані та неуспадковані паї.    

БЛОК ІІ

1. Особливості податкового планування діяльності агропідприємства.     

2. Блокування  податкових накладних.

3. Податкові перевірки в агробізнесі.

4. Особливості оформлення трудових правовідносин.

5. Перевірки Держпраці, комісій місцевих рад,  фіскальної служби з питань неукладення трудових договорів з найманими особами.

6. Готівкові розрахунки агропідприємства. 

7. Експорт власної продукції с/г виробником. 

БЛОК ІІІ

1. Кримінальна відповідальність за самовільне захоплення земельних ділянок

2. Податкова перевірка агропідприємства в рамках кримінального провадження.

3. Тимчасовий доступ до речей і документів агропідприємства

4. Виклик на допит керівника та головного бухгалтера.

5. Обшук на підприємстві. 

6. Арешт і вилучення сільськогосподарської техніки, грошових коштів в ході кримінального провадження.

 

Регистрация закончена
ПРОГРАММА ПРАКТИКУМА

БЛОК 1
1. Захист земельного банку. Основні схеми рейдерського захоплення земель та як їм протидіяти. Оцінка ризиків при придбанні агробізнесу: на які "слабкі місця" потрібно звернути першочергову увагу перед купівлею с/г підприємства, щоб уникнути посягань рейдерів.
2. Орендні правовідносини: новели законодавства, перспективи скасування мораторію на продаж земель. Пролонгація договору оренди. Визнання недійсними договорів оренди земельних ділянок: аналіз судової практики, правові позиції
3. Емфітевзис vs оренда.  Істотні умови договору емфітевзису. Гарантії прав землекористувача. Можливість встановлення оплати за договором єдиним платежем.  Строк емфітевзису, пролонгація. Емфітевзис як завуальований  продаж землі. Переважне право попереднього орендаря земельної ділянки при укладенні  договору емфітевзису: судова практика.
4. Невитребувані та неуспадковані паї: можливості обробітку, законодавчі обмеження. Алгоритм дій орендаря при використанні неуспадкованих паїв за умови визнання/невизнання спадщини відумерлою.
    

БЛОК ІІ 
1. Особливості податкового планування діяльності агропідприємства.       IV група єдиного податку чи  загальна система оподаткування:  переваги та недоліки спрощеної та загальної систем оподаткування для  с/г виробника. 
2. Блокування  податкових накладних. Як уникнути ризиків блокування в сезон збору урожаю. Алгоритм дій платника в випадку зупинення реєстрації податкової накладної.  Необхідний пакет документів для успішного проходження процедури розблокування. Зразки скарги на  рішення Комісії ДФС України про відмову в реєстрації ПН, адміністративного позову про скасування рішення Комісії.
3. Податкові перевірки в агробізнесі: недопуск інспекторів до перевірки, оскарження наказу. Скасування податкового повідомлення-рішення. Позиції судових органів в спорах ДФС з платниками-аграріями. Знакові рішення вищих судів України.
4. Особливості оформлення трудових правовідносин. Сезонні працівники агропідприємства та працівники на умовах неповного робочого часу.  Цивільно-правові договори як альтернатива трудовим: зразки  цивільно-правових договорів, актів виконаних робіт для агропідприємства. В яких випадках суд може визнати факт наявності трудових правовідносин: аналіз судової практики Верховного суду України, практичні рекомендації для роботодавця.
5. Перевірки Держпраці, комісій місцевих рад,  фіскальної служби з питань неукладення трудових договорів з найманими особами. Новели законодавства щодо розширення підстав перевірок і повноважень інспекторів праці. Як підготувати працівників до "візитів" перевіряючих. Види відповідальності за неоформлених працівників. Як успішно оскаржити рішення Держпраці про накладення штрафних санкцій. Необхідна доказова база та судова практика 2017 року.
6. Готівкові розрахунки агропідприємства.  Банківський контроль і обмеження в готівкових розрахунках.  Встановлені Національним банком України критерії для виявлення клієнтів, чиї фінансові операції  містять ознаки фіктивності: як не стати "фіктивним" в очах банку.
7. Експорт власної продукції с/г виробником.  Валютні ризики і обмеження Національного банку. Санкції за порушення в зовнішньоекономічній діяльності.


БЛОК ІІІ
1. Кримінальна відповідальність за самовільне захоплення земельних ділянок; фіктивне підприємництво; ухилення від сплати податків; невиплату заробітної плати; легалізацію (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом.  Як захистити підприємство  від тиску з боку слідства.
2. Податкова перевірка агропідприємства в рамках кримінального провадження: оскарження ухвали та наказу про перевірку: аналіз судової практики.
3. Тимчасовий доступ до речей і документів агропідприємства: підстави, порядок виконання. відмова слідчому у виконанні ухвали про тимчасовий доступ.
4. Виклик на допит керівника та головного бухгалтера. В яких випадках можна не з"являтися на виклик слідчого. Допит в якості свідка: права і обов"язки допитуваного.
5. Обшук на підприємстві.  Підготовка співробітників  до можливого обшуку. Права власника приміщення під час обшуку. Як зберегти речі і документи від вилучення в ході обшуку.
6. Арешт і вилучення сільськогосподарської техніки, грошових коштів в ході кримінального провадження. Накладення судом арешту на с/г продукцію, яка знаходиться в зерносховищі.  Повернення незаконно вилученого майна власнику: судова практика і необхідна доказова база.

ДОКЛАДЧИКИ
Опрос
Регистрация закончена
Если Вы где-либо заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
МЕСТО ПРОВЕДЕНИЯ

К Вашим услугам бизнес-центр "ЛИГА" - удобные, просторные залы с полным набором современного технического оснащения. Стильный клубный ресторан "Cartel" с уютной обстановкой и  изысканой кухней радушно встретит Вас во время обеда или кофе-паузы.

Подробнее...
г. Киев , ул. Тимофея Шамрыло, 23 Бизнес-Центр «ЛІГА»

Бизнес-Центр «ЛІГА»
(044) 538-01-05
practicum@ligazakon.ua
В помощь иногородним...
FAQ
Сертификаты, выдаваемые по результатам обучения
Примерное расписание практикума
Как стать докладчиком?
Как оплатить участие в практикуме?
ВАС МОЖЕТ ЗАИНТЕРЕСОВАТЬ
Другие практикумы по темам:
Подбор практикумов
Специальное
предложение для
корпоративных
клиентов!
Агробизнес 12.04.2018 | Киев
Все под контролем: практические рекомендации юристу агробизнеса

© ТОВ "Інформаційно - аналітичний центр "ЛІГА", 1991-2018.

© ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2007-2018.

© Інформаційне агентство "ЛІГА:ЗАКОН", 2010-2018.

practicum@ligazakon.ua
Для иллюстрирования материалов и создания рекламных макетов используются фотоизображения и иллюстрации Thinkstock
bigmir)net   Система Orphus

Практикумы

Докладчики

Клиенты

Партнерам

О нас

Новости

FAQ