Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
(044) 538-01-05

Поиск по сайту

Комерційна нерухомість 2017: підсумки року

22 декабря 2017

с 10-00 до 17-00

Киев

Бизнес-Центр «ЛІГА»

1900,00 грн.

на 1 участника

Скидки от 10%

абонентам «ЛІГА:ЗАКОН»

5% скидка

для 2-х и более участников

Анонсы практикумов

2017 рік продовжив започатковані роком раніше судову реформу та реформу в сфері реєстрації речових прав, окрім того в 2017 році була скасована лібералізація в сфері дозвільних процедур в будівництві. Можна сказати, що після революційних 2014-2016 років настав певний консервативний відкат. На практикумі буде здійснена спроба здійснити аналіз того, що відбулося в 2017 року з точки зору власників комерційної нерухомості та будуть здійснені спроби проаналізувати ті зміни що очікують власників нерухомості та землі в прийдешньому 2018 році Особлива увага та окремий блок питань буде присвячено аналізу практичних проблемних питань пов"язаних із орендою нерухомості.

Регистрация закончена
ПРОГРАММА ПРАКТИКУМА

ПРОГРАМА:

1. Аналіз основних законодавчих та підзаконних актів, що були прийняті або набули чинності в 2017 році
2. Паспортизація об"єктів нерухомості та поява сертифікатів енергоефективності, коли це почне працювати.
3. Аналізуємо проект нового порядку технічної інвентаризації об"єктів нерухомості, в чому життя техніків БТІ стане складніше? Чи повернуться на ринок комунальні БТІ?
4. Закон № 1817-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо містобудівної діяльності". Дозвільні процедури перестають бути простими.
5. Перелік будівельних робіт що не вимагають оформлення дозвільних документів. Які роботи тепер не відносяться до будівельних.
6. Інші зміни в регулюванні будівельної діяльності, що очікуються в 2018 році. Новий зміст та вимоги до містобудівних умов та обмежень, доступність до них онлайн.
7. Актуальна судова практика у спорах пов"язаних із будівництвом 2017 року
8. Нові процесуальні кодекси: найбільший  законопроект в історії України прийнято! Як зміниться стратегія судових процесів для власника нерухомості, практичні поради.
9. Розбираємо нові правила господарського, цивільного та адміністративного судочинства. Нові поняття судових процесів: зловживання процесуальними правами, електронні докази, медіація за участю судді, свідки в господарському процесі. Що ще нового нас чекає?
10. Реформи адвокатури в 2018 році. Чи буде прийнятий Закон "Про правничу освіту"?
11. Проект Закону про Кредитний Реєстр. Як це відобразиться на кожному з громадян?
12. Актуальна судова практика у іпотечних та кредитних спорах 2017 року
13. Індивідуалізація об'єктів оренди: приміщення, групи приміщень, поверхи, блоки, частини приміщень, "острова".
14. Ремонт до початку оренди. Орендні канікули. Від"ємні і невід'ємні поліпшення, що і як оформляти в тексті договору.
15.  Права та обов'язки сторін за договором оренди комерційної нерухомості. Які умови є істотними? Коли є ризик визнання договору неукладеним? Які додатки рекомендовані до складання?
16.  Проблема ускладнення договірних відносин Як зменшити ризик людського фактору, якщо підписується більше ста домовленостей? Оренда чи суборенда?
17.  Пролонгація договорів оренди комерційної нерухомості. Автоматична пролонгація, як уникнути? Переважні права орендарів.
18.  Дострокове припинення договорів оренди комерційної нерухомості. Договірна процедура та дії сторін. Чи можна достроково розірвати договір оренди між двома господарюючими суб"єктами, аналіз свіжої судової практики.
19. Орендна плата: особливості розрахунку та індексації. Валютний ризик в нових економічних умовах. Забезпечувальний або гарантійний платіж: статус, застосування.
20.  Експлуатаційні платежі, співвідношення з комунальними платежами. Чи потрібен окремий договір на компенсацію комунальних витрат? Маркетинговий платіж. Інші види платежів за договором оренди.
21. Робота з недобросовісними орендарями. Чим відрізняється недобросовісний контрагент від безнадійного? Як не допустити переходу від недобросовісності до безнадійності, превентивні заходи?
22. Оперативно-господарські санкції: особливості застосування. Чи має право орендодавець вилучати товар недобросовісного орендаря, чи законні відключення електрики?
23.  Вирішення спорних ситуацій у зв'язку з неплатежем. Які міри по відношенню до орендаря має право вживати орендодавець? Чи законні  відключення електроенергії і утримання товару?

ДОКЛАДЧИКИ
Опрос
Регистрация закончена
Если Вы где-либо заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
МЕСТО ПРОВЕДЕНИЯ

К Вашим услугам бизнес-центр "ЛИГА" - удобные, просторные залы с полным набором современного технического оснащения. Стильный клубный ресторан "Cartel" с уютной обстановкой и  изысканой кухней радушно встретит Вас во время обеда или кофе-паузы.

Подробнее...
г. Киев , ул. Тимофея Шамрыло, 23 Бизнес-Центр «ЛІГА»

Бизнес-Центр «ЛІГА»
(044) 538-01-05
practicum@ligazakon.ua
В помощь иногородним...
FAQ
Сертификаты, выдаваемые по результатам обучения
Примерное расписание практикума
Как стать докладчиком?
Как оплатить участие в практикуме?
ВАС МОЖЕТ ЗАИНТЕРЕСОВАТЬ
Другие практикумы по темам:
Подбор практикумов
Специальное
предложение для
корпоративных
клиентов!
Недвижимость 06.06.2018 | Одесса
Угоди з нерухомістю в нових умовах: корпоративні договори, оренда землі та комерційної нерухомості, всі форми відчуження, іпотека

© ТОВ "Інформаційно - аналітичний центр "ЛІГА", 1991-2018.

© ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2007-2018.

© Інформаційне агентство "ЛІГА:ЗАКОН", 2010-2018.

practicum@ligazakon.ua
Для иллюстрирования материалов и создания рекламных макетов используются фотоизображения и иллюстрации Thinkstock
bigmir)net   Система Orphus

Практикумы

Докладчики

Клиенты

Партнерам

О нас

Новости

FAQ