Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
(044) 538-01-05

Поиск по сайту

Податкові спори: тенденції, захист, зменшення ризиків

13 июня 2018

с 10-00 до 17-00

Киев

Бизнес-Центр «ЛІГА»

1900,00 грн.

на 1 участника

Скидки от 10%

абонентам «ЛІГА:ЗАКОН»

5% скидка

для 2-х и более участников

Анонсы практикумов

БЛОК І. Блокування податкових накладних

1. Підстави зупинення реєстрації податкових накладних та процедура оскарження рішень податкового органу.

2. Актуальна судова практика у справах про скасування рішень про зупинення реєстрації податкових накладних.

БЛОК ІІ. Проценти, дивіденди, роялті: найцікавіша практика

1. Концепція "бенефіціарного власника".

2. Загальна стратегія захисту у податкових спорах щодо виплат доходів нерезидентам.

3. Податкові спори щодо виплати нерезиденту роялті та процентів.

4. Особливості захисту у податкових спорах щодо виплати нерезиденту дивідендів.

БЛОК ІІІ. Трансфертне ціноутворення: основні тенденції

1. Статистика та тенденції судових спорів щодо питань трансфертного ціноутворення.

2. Податкові спори щодо порядку та строків подання звіту про контрольовані операції, операцій із контрагентами з низькоподаткових юрисдикцій, комісіонерами-нерезидентами практичні кейси, доказова база.

3. Загальні результати перших податкових спорів з ТЦО: практичні рекомендації та застереження.

4. Докази у спорах з ТЦО щодо оскарження податкових повідомлень-рішень за результатами перевірки з ТЦО.

БЛОК ІV. "Реальність правочинів" (фіктивні правочини): нові підходи судів і стратегія захисту

1. Стратегія захисту та формування доказової бази у спорах з податковими органами з урахуванням актуальної судової практики.

2. Фіктивне підприємництво: використання матеріалів кримінального провадження та вироків суду у спорах з податковим органом.

3. Підтвердження реальності господарських операцій з позиції актуальних судових спорів: оформлення первинних документів, ділова мета, відповідність меті діяльності платника податків, наявність трудових ресурсів та виробничих потужностей.

Регистрация закончена
ПРОГРАММА ПРАКТИКУМА

БЛОК І

1. Критерії оцінки ступеня ризиків та підстави для зупинення реєстрації податкових накладних. Алгоритм дій платника податків у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної. Основні зміни законодавства щодо порядку реєстрації податкових накладних у 2018 році: що далі? Доля податкових накладних, які заблоковано до набрання чинності Закону № 2245-VIII?

2. Процедура та строки оскарження рішень Комісії ДФС про відмову у реєстрації податкової накладної в світлі останніх змін процесуального законодавства.

3. Актуальна судова практика у спорах щодо блокування податкових накладних: погляд суддів на формування доказової бази учасниками спору.

БЛОК ІІ

1. Хто такий "бенефіціарний власник" в розумінні ПК України та Конвенцій про уникнення подвійного оподаткування? В чому ключові відмінності між міжнародним та національним підходом до тлумачення концепції  "бенефіціарного власника"?

2. Які способи доведення та аргументація застосовується у спорах щодо виплат доходів нерезидентам? Які докази у спорах щодо оподаткування доходів нерезидентів вважають належними доказами? Практичні поради щодо оформлення доказової бази для цілей судового процесу.

3. Як оскаржити податкове повідомлення-рішення щодо операцій з виплати нерезиденту роялті та процентів?

4. Особливості захисту у податкових спорах щодо виплати нерезиденту дивідендів. Як можна ефективно використати позиції зарубіжних судів для захисту позиції платника податків? Як і яким чином підсилити позицію у спорі з податковими органами за рахунок використання міжнародної та української практики з податкових спорів.

БЛОК ІІІ

1. Результати перших судових спорів щодо питань трансфертного ціноутворення в Україні: статистика та тенденції.

2. Особливості захисту та збору доказової бази щодо порядку, строків та форми подання звіту з контрольованих операцій, визнання операцій з контрагентами із низькоподаткових юрисдикцій контрольованими для цілей трансфертного ціноутворення в період 2013-2017 рр. та операцій через комісіонерів-резидентів з урахуванням змін до Кодексу адміністративного судочинства України.

3. Які докази у спорах з ТЦ по суті суди вважають належними доказами? Які докази відповідно до нових умов адміністративного процесу не приймаються судами і чому? Поради щодо формування доказової бази на підставі аналізу рішень зарубіжних судів. Загальні рекомендації щодо формування доказової бази у спорах з ТЦ щодо оскарження податкових повідомлень-рішень за результатами перевірки з ТЦ (спори по суті).

4. Секрети роботи в процесі та обґрунтування позиції платника податків: рекомендації на підставі аналізу результатів перших 200 податкових спорів з ТЦ із практичними рекомендаціями та застереженнями.

БЛОК ІV

1. Ознаки фіктивності (нереальності) господарських операцій. Підтвердження реальності операцій: обставини, що підлягають доведенню. Наслідки для платника податків у разі визнання операцій фіктивними (нереальними): ПДВ та податок на прибуток.

2. Використання матеріалів кримінального провадження для доведення нереальності операцій. Чи враховується вирок суду за ст. 205 КК України (фіктивне підприємництво) судами адміністративної юрисдикції? Погляд нового Верховного суду на наявність вироку суду.

3. Наслідки неправильного оформлення первинних документів: помилки, які мають значення. Чи потрібна деталізація товарів (послуг)?

4. Формування доказової бази: актуальна судова практика. Наявність приміщень, трудових ресурсів та підтвердження повноважень представників як підтвердження реальності операцій.

5. Чи обов"язково отримувати прибуток для визнання операції реальною?

ДОКЛАДЧИКИ
Опрос
Регистрация закончена
Если Вы где-либо заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
МЕСТО ПРОВЕДЕНИЯ

К Вашим услугам бизнес-центр "ЛИГА" - удобные, просторные залы с полным набором современного технического оснащения. Стильный клубный ресторан "Cartel" с уютной обстановкой и  изысканой кухней радушно встретит Вас во время обеда или кофе-паузы.

Подробнее...
г. Киев , ул. Тимофея Шамрыло, 23 Бизнес-Центр «ЛІГА»

Бизнес-Центр «ЛІГА»
(044) 538-01-05
practicum@ligazakon.ua
В помощь иногородним...
FAQ
Сертификаты, выдаваемые по результатам обучения
Примерное расписание практикума
Как стать докладчиком?
Как оплатить участие в практикуме?
ВАС МОЖЕТ ЗАИНТЕРЕСОВАТЬ
Другие практикумы по темам:
Подбор практикумов
Специальное
предложение для
корпоративных
клиентов!
Налоговые проверки 20.08.2018 | Киев
Проверки Гоструда и Налоговый Контроль 2018

© ТОВ "Інформаційно - аналітичний центр "ЛІГА", 1991-2019.

© ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2007-2019.

© Інформаційне агентство "ЛІГА:ЗАКОН", 2010-2019.

practicum@ligazakon.ua
Для иллюстрирования материалов и создания рекламных макетов используются фотоизображения и иллюстрации Thinkstock
bigmir)net   Система Orphus

Практикумы

Докладчики

Клиенты

Партнерам

О нас

Новости

FAQ