Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
(044) 538-01-05

Поиск по сайту

Будівництво-2018: Чи можна ввести в експлуатацію об’єкти після впровадження нових ДБН після 1 вересня 2018 року?

11 сентября 2018

с 10-00 до 17-00

Харьков

IRIS Art Hotel

1750,00 грн.

на 1 участника

Скидки от 10%

абонентам «ЛІГА:ЗАКОН»

5% скидка

для 2-х и более участников

Анонсы практикумов

ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА З УРАХУВАННЯМ ОСТАННІХ ЗАКОНОДАВЧИХ ЗМІН

На новому практикумі буде надано аналіз причин та реальних наслідків прийняття в поточному році майже десяти нових державних будівельних норм.

 Особливу увагу буде надано аналізу  ДБН Б.2.2-12: 2018 "Планування і забудова територій", що вступає в силу 01 вересня 2018 року

Учасники практикуму зможуть з'ясувати що означають поняття "жовта лінія забудови", "блакитна лінія забудови",  "зелена лінія забудови", яка мінімальна площа земельної ділянки необхідна для будівництва різних типів об"єктів, тощо.

Значну увагу також буде приділено судовій практиці, до увагу буде надано увагу останнім рішенням новосформованого Верховного суду в 2018 році щодо питань будівництва.

Регистрация закончена
ПРОГРАММА ПРАКТИКУМА

В 2018 році було продовжено реформу будівельної галузі, що була почата в 2015 році, але в новому ракурсі. Якщо в реформах 2015 та 2017 року головну скрипку грали органи державного архітектурно-будівельного контролю, то тепер до керування галуззю підключився Мінрегіонбуд. Вже протягом кількох останніх років піднімалось питання невідповідності значної кількості з чинних державних будівельних норм вимогам сьогодення. Так, ключовий для планування та проектування ДБН 360-92** "Містобудування. Планування і забудова міських та сільських поселень", прийнято ще 26 років тому. Загалом щонайменше чверть з чинних 102 ДБН вимагають оновлення або скасування з прийняттям нового аналогу.

1. Огляд основних реформ і змін в будівництві та нерухомості 2017-2018 років.

2. Основні будівельні законопроекти: чому не прийнятий законопроект 8124 про скасування пайового внеску.

3. Закон "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю", Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо корпоративних договорів": нові горизонти угод із SPV для мети будівництва, практичні аспекти.

4. Наслідки прийняття Закону № 1817 VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення містобудівної діяльності". Рік в нових умовах: яким чином вплинув Закон на будівельні проекти.

5. Безпрецедентне оновлення державних будівельних норм в 2018 році: чому саме зараз, як тепер Мінрегіонбуд буде затверджувати відхилення від ДБН із врахуванням та Наказу Мінрегіонбуду від 19 квітня 2018 року № 97.

6. Нова "Біблія для проектувальників": ДБН 360-92* скасовано, на заміну йому впроваджено ДБН Б.2.2-12:2018 "Планування і забудова територій": аналіз основних нововведень. Як це вплине на вже початі проекти.

7. Аналіз інших ДБН, що впроваджуються з 1 вересня та 1 жовтня 2018 року.

8. Новий зміст, форма і процедура видачі містобудівних умов і обмежень. Що таке Реєстр Містобудівних умов і обмежень.

9. Нове значення старого поняття: Класи наслідків. Порівнюємо з категоріями складності. "Заниження"  категорії складності – нова пугало для забудовників.

10. Відновлення значення експертизи проектної документації, Аналізуємо порядок здійснення експертизи проектної документації на будівництво.

11. Зміни в процедурах оформлення дозвільних документів на будівництво, а також зміни в оформленні документів щодо введення в експлуатацію. Подаємо Онлайн – повідомлення про початок будівельних робіт.

12. Перелік будівельних робіт, для яких дозвільні документи взагалі не потрібні. Що туди потрапило, як потрібно читати і застосовувати.

13. Нові можливості застосування санкцій до учасників будівельного ринку, зміни в Закон "Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності".

14. Закон "Про оцінку впливу на навколишнє середовище" - стара процедура ОВНС по-новому.

15. Земельні проблеми будівельного об'єкта. Судова практика щодо визнання незаконними відводів землі в силу порушення зонування і цільового призначення.

16. Розробка містобудівної документації на місцевому рівні. Особливості проведення громадських слухань при розробці містобудівної документації.

17. Особливості ведення авторського і технічного нагляду в нових умовах.

18. Придбання житла в будівельних об'єктах. Вчимось робити бліц-аудит новобудов. Як не витратити кошти та час на те, що очевидно не буде збудовано.

19. Судова практика по будівельним спорам. Особливості оскарження результатів перевірок ДАБК. Спори у зв'язку з визначенням категорії складності

20. Новий Верховний Суд. Вивчаємо найбільш цікаві рішення 2018 року у спорах пов"язаних із будівництвом.

ДОКЛАДЧИКИ
Опрос
Регистрация закончена
Если Вы где-либо заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
МЕСТО ПРОВЕДЕНИЯ
г. Харьков, ул.Святодуховская (бывшая ул. Пролетарская), 6 А IRIS Art Hotel

IRIS Art Hotel

FAQ
Сертификаты, выдаваемые по результатам обучения
Примерное расписание практикума
Как стать докладчиком?
Как оплатить участие в практикуме?
ВАС МОЖЕТ ЗАИНТЕРЕСОВАТЬ
Другие практикумы по темам:
Подбор практикумов
Специальное
предложение для
корпоративных
клиентов!
Недвижимость 18.12.2018 | Харьков
Суди за участю нерухомості | судова практика 2018

© ТОВ "Інформаційно - аналітичний центр "ЛІГА", 1991-2019.

© ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2007-2019.

© Інформаційне агентство "ЛІГА:ЗАКОН", 2010-2019.

practicum@ligazakon.ua
Для иллюстрирования материалов и создания рекламных макетов используются фотоизображения и иллюстрации Thinkstock
bigmir)net   Система Orphus

Практикумы

Докладчики

Клиенты

Партнерам

О нас

Новости

FAQ