Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
(044) 538-01-05

Поиск по сайту

Real Estate Lawyer | практичний курс для юриста

08 октября 2019

с 10-00 до 17-00

Киев

Бизнес-Центр «ЛІГА»

5400,00 грн.

на 1 участника

Анонсы практикумов

Робота з нерухомістю вимагає наявності специфічних навичок. Тут і необхідність вивчення ситуації в історичній перспективі, адже жоден об"єкт не з"являється на пустому місці, а кожен проблемний вузол вимагає аналізу згідно чинного саме в конкретний момент законодавства. Тут і комплексність знань що застосовуються, і нестандартність угод, які укладаються.

Під час супроводження угод доводиться зустрічати колег, які, очевидно маючи гарні професійні якості, не завжди що називається "відчувають" об'єкт нерухомості, не усвідомлюють які обставини є ключовими, які ні.

На спеціалізованому курсі я навчу Вас розуміти ключові поняття земельних відносин, будівництва та нерухомості, відмежовувати ці поняття від суміжних. Ми розберемо десятки індивідуальних кейсів, підтверджених останньою судовою практикою

Доступна помодульна реєстрація:

Модуль 1 | 08 жовтня

"Що треба знати із земельного законодавства" >>

Модуль 2 | 15 жовтня

"Практичні питання в процесі здійснення операцій з нерухомістю" >>

Модуль 3 | 22 жовтня

"Будівництво" >>

 

При реєтрації на 2 модулі додаткова знижка 5 %

Регистрация закончена
ПРОГРАММА ПРАКТИКУМА

Модуль 1 | 08 жовтня 
 
"Що треба знати із земельного законодавства"

1. Базові терміни "Земля", "Земельна ділянка", "Територія". "Цільове призначення" тощо. Основні нормативні акти в сфері земельних відносин, що де шукати.

2. Експрес аналіз розвитку земельного законодавства, останні зміни.

3. Земля як об"єкт інвестицій. Способи закріплення прав на землю. Створення земельної ділянки: основні етапи, процедури та вимоги.

4. Що таке кадастровий номер, з якого часу він став обов"язковим? Структура кадастрового номеру. Куди дівається кадастровий номер після знищення земельної ділянки? Вчимось працювати з Публічною картою

5. Органи, що мають повноваження по наданню земель, найбільш розповсюджені порушення під час передачі земель у приватну власність чи користування. Проблеми комунікації з органами публічної влади під час надання земель. Межі дискреційних повноважень.

6. Приватизація землі. Умови. Повна та спрощена процедура. Спори у зв"язку із приватизацією.

7. Цільове призначення земельної ділянки. Категорії, види користування. Співвідношення із містобудівним зонуванням. Зміна цільового призначення.

8. Розбираємо категорії земель та обмеження в використанні залежно від категорії. Де, що можна зводити а де ні. Проблеми двійних категорій. Що таке код цільового призначення за КВЦПЗ? Чи можна оскаржити його встановлення?

9. Державна реєстрація земельної ділянки. Рейдерські спори у зв"язку із правами на землю. Судова практика.

10. Земельні накладки. Що таке земельна накладка? Чому виникають земельні накладки. Доброякісні та злоякісні накладки, як відрізняти та способи усунення таких накладок. Принципи вирішення межових спорів. Судова практика

11. Мораторій на землю. Хронологія виникнення та змін у формулюваннях щодо обмежень громадян України з розпорядження земельними ділянками. Способи обмеженого цивільного обігу в умовах мораторію. Рішення ЄСПЛ у справі "Зеленчук і Цицюра проти України" від 22 травня 2018 року та його вплив на судову практику. Постанова ВП від 22 травня 2019 року щодо підмораторних земель.

12. Перспективи скасування мораторію в грудні 2019 року. Аналізуємо проект нового закону про ринок земель.

13. Юридичний аудит земельної ділянки. Етапи юридичного аудиту земельної ділянки (Due diligencе) Джерела інформації Точки доступу до документальних джерел та іншої інформації. Розповсюджені дефекти земельних активів.

14. Перевірки в сфері земельних відносин. Процедура, які органи виконують, найбільш розповсюджені види та типи порушень. Санкції. Судова практика 2019 року

15. Перехід прав на землю у зв"язку із відчуженням будинку, будівлі, споруди. Положення та судова практика щодо застосування норм статті 120 Земельного кодексу та статті 377 Цивільного кодексу. Особливості вирішення питань чинності договору оренди землі після відчуження будинку на орендованій земельній ділянці. Судова практика 2019 року.

16. Перерозподіл прав на землю. Чому скасовуються рішення про надання земель? Найбільш розповсюджені дефекти. Проблеми застосування строку позовної давності. Чи можна витребувати земельну ділянку у добросовісного набувача. Судова практика 2019 року.

17. Спори у зв"язку із орендою земель. Документи, необхідні для укладення договорів оренди із земельними ділянками. Порядок та процедура оформлення. Договори суборенди землі: умови, правове регулювання. Пролонгація, припинення договорів оренди. Автоматичне продовження договору оренди землі. Судова практика 2019 року

Модуль 2 | 15 жовтня

"Практичні питання в процесі здійснення операцій з нерухомістю"

 

1. Термінологічний словник. Що таке нерухомість, які критерії віднесення майна до нерухомого. Інші важливі терміни (Приміщення, Квартира, Будинок, Споруда, Поверх тощо).

2. Останні зміни в законодавстві що стосуються операцій з нерухомістю. Які ще зміни очікуються в 2019-2020 роках.

3. Аудит об'єкта нерухомості (будівництва), запланованого до придбання. Історія об'єкта нерухомості.

4. Джерела інформації. Як знайти інформацію, які публічні ресурси використовувати та як їх читати.

5. Поняття ризику, підходи до його оцінки. Додаткові процедури, необхідні для прийняття рішення про придбання об'єкта.

6. Особливості Об"єкту будівництва як предмету аудиту. Вчимось робити бліц-аудит новобудов. Розбираємо ризики новобудови на прикладі.

7. Договірні схемі інвестування та продажу житла в будівельних об"єктах

8. Етапи укладення та виконання угод. Особливості взаємодії із ріелторами та брокерами. Попередній договір.

9. Державна реєстрація прав на нерухомість. Проблемні питання застосування документів 20-річної та більше давнини.

10. Технічна інвентаризація об"єкту. Глобальні зміни з 15 січня 2019 року. Що ще нас чекає в цій частині?

11. Ми власник будівлі (приміщення/ квартири). Що це означає. Основні податкові та інші витрати для власника нерухомості. Можливості оптимізації.

12. Послуги з управління об"єктом. Відмежовуємо від договору довірчого управління. Коли потрібно та що мають включати

13. Особливості договорів з нерухомістю, практичні поради. Поіменовані, не поіменовані, змішані договори в нерухомості.

14. Попередні договори з нерухомістю. Форма, Строк. Наслідки невиконання.

15. Іпотека та її вплив на розвиток об"єкту.

16. Договір оренди нерухомості: правила індивідуалізації об'єктів оренди. Вимоги до процедури та оформлення акту приймання-передачі

17. Орендна плата: особливості розрахунку та індексації. Валютний ризик. Забезпечувальний або гарантійний платіж. Інші платежі.

18. Ремонти приміщень в оренді. Орендні канікули. Від'ємні і невід'ємні поліпшення

 

Модуль 3 | 22 жовтня

"Будівництво"

1. Експрес огляд змін у принципах регулювання будівництва за останні 50 років, чому це потрібно розуміти зараз? Основні чинні нормативні акти в сфері містобудівної діяльності. Що, де шукати?

2. Начебто зрозумілі терміни "об"єкт", "об"єкт будівництва", "будівля", "будівельний майданчик", "фронт робіт". Як визначати та відмежовувати?

3. Останні зміни в містобудівному законодавстві за 2019 рік, що ще нас чекає? Аналізуємо нові законопроекти.

4. Будівельні норми та стандарти як джерела містобудівного права. Затвердження ДБН та змін до них. Найбільш важливі нові ДБН 2018-2019 років.

5. Що таке погодження відхилень від ДБН? Чи існують межі таких відхилень? Процедура погодження відхилень.

6. Основні учасники будівельного проекту. Замовник як основний суб"єкт містобудівної діяльності. Об"єкти містобудівної діяльності. Види. Особливості.

7. Об"єкт незавершеного будівництва, його принципові відмінності від об"єкта самовільного будівництва.

8. Санкції за самочинне (самовільне будівництво). Процедура знесення самовільно збудованого об"єкта. Умови застосування "будівельної амністії". Процедура, документи.

9. Загальний алгоритм дій (етапів) з будівництва, які документи виконання таких етапів підтверджують.

10. Містобудівна документація. Генеральний план  населеного пункту. Детальний план території. Порядок розробки та затвердження. Громадські слухання.

11. Вихідні дані на проектування: містобудівні умови та обмеження, технічні умови. Вимоги до тексту, змісту. Судова практика

12. Що треба знати про проектування та діяльність архітекторів.

13. Коли проект вважається затвердженим згідно до вимог закону, коли проект не є обов"язковим, коли дозвільні документи на будівництво не обов"язкові а проект обов"язковий. Експертиза проектної документації.

14. Категорії складності та класи наслідків. Судова практика у зв"язку із заниженням категорій складності.

15. Спрощена процедура: будівельний паспорт, нові перспективи застосування будівельного паспорту в 2019 році. Судова практика.

16. МАФ чи як там його? Що таке паспорт прив"язки. Чи законне встановлення сезонних майданчиків

17. Санкції за правопорушення у містобудівній діяльності; види, розміри. Процедура накладення.

18. Практика спорів з органами архбудконтролю. 

ДОКЛАДЧИКИ
Опрос
Регистрация закончена
Если Вы где-либо заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
МЕСТО ПРОВЕДЕНИЯ

К Вашим услугам бизнес-центр "ЛИГА" - удобные, просторные залы с полным набором современного технического оснащения. Стильный клубный ресторан "Cartel" с уютной обстановкой и  изысканой кухней радушно встретит Вас во время обеда или кофе-паузы.

Подробнее...
г. Киев , ул. Тимофея Шамрыло, 23 Бизнес-Центр «ЛІГА»

Бизнес-Центр «ЛІГА»
(044) 538-01-05
practicum@ligazakon.ua
В помощь иногородним...
FAQ
Сертификаты, выдаваемые по результатам обучения
Примерное расписание практикума
Как стать докладчиком?
Как оплатить участие в практикуме?
ВАС МОЖЕТ ЗАИНТЕРЕСОВАТЬ
Другие практикумы по темам:
Подбор практикумов
Специальное
предложение для
корпоративных
клиентов!
Земельные правоотношения Строительство Недвижимость 15.10.2019 | Киев
Операції з нерухомістю | Real Estate Lawyer

© ТОВ "Інформаційно - аналітичний центр "ЛІГА", 1991-2020.

© ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2007-2020.

© Інформаційне агентство "ЛІГА:ЗАКОН", 2010-2020.

practicum@ligazakon.ua
Для иллюстрирования материалов и создания рекламных макетов используются фотоизображения и иллюстрации Thinkstock
bigmir)net   Система Orphus

Практикумы

Докладчики

Клиенты

Партнерам

О нас

Новости

FAQ