Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
(044) 538-01-05

Поиск по сайту

Нові ДБН та зміни в законодавстві стосовно будівництва в 2019 році

29 ноября 2019

с 09-00 до 16-00

Днепр

Бизнес-центр "Delta Estate"

2100,00 грн.

на 1 участника

Скидки от 10%

абонентам «ЛІГА:ЗАКОН»

5% скидка

для 2-х и более участников

Анонсы практикумов

Оновлена програма!

З самого свого початку 2019 рік приніс цілу низку змін, що прямо стосуються будівництва, які істотно впливають на процеси будівництва та використання збудованих об"єктів.

Послаблення до вимог будівельної амністії, нова процедура присвоєння будівельних та постійних поштових адрес, публікація нової версії ДБН Б.2.2-12:2019 "Планування та забудова територій".

Всі ці проблеми та низку інших ми будемо обговорювати на практикумі з використанням останньої судової практики 2018 та 2019 років

ПРОГРАММА ПРАКТИКУМА

 ***

1. Огляд основних реформ і змін в будівництві та нерухомості 2018-2019 років

2. Безпрецедентна активність Верховної Ради в вересні-жовтні 2019 року. Які основні будівельні законопроекти розглядаються?

3. Нові правила гри в будівництві: Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва".

4. Що таке Єдина державна електронна система у сфері будівництва? Як вона має діяти? Нова процедура присвоєння адрес збудованим об'єктам, які ризики це несе?

5. Пайову участь в будівництві скасовано, але чи тільки гарні новини для будівельників приніс Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні"?

6. Зміни в статусі ДБН згідно Закону України № 156-IX "Про внесення змін до Закону України "Про будівельні норми" щодо удосконалення нормування у будівництві".

  ***

7. Оновлення державних будівельних норм в 2018-2019 роках: процедура погодження відхилень від ДБН.

8. Аналіз основних нововведень ДБН Б.2.2-12:2018 (2019) Планування та забудова територій. Судова практика 2019 року пов"язана з цим ДБН.

9. Аналіз інших ДБН, що впроваджуються в 2018-2019 роках (ДБН В.2.2-9:2018 Громадські будинки та споруди, ДБН В.2.2-41:2019 "Висотні будівлі. Основні положення" та інші).

10. Спрощення спрощених процедур: зміни до процедур "будівельної амністії", перепланувань офісних, торгових та інших приміщень.

11. Особливості використання та оформлення будівельного паспорту. Остання судова практика стосовно будівництва на підставі будівельного паспорту.

12. Земельні проблеми будівельних проектів. Проблеми відведення землі під будівництво. Остання практика застосування статті 120 Земельного кодексу.

  ***

13. Очікувані зміни в правовий режим цільового призначення землі. Цільорве призначення та зонування: співвідношення.

14. Передача земель за межами населених пунктів громадам – Аналіз та наслідки законопроекту №2194 "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин".

15. Зміни до процедури видачі містобудівних умов і обмежень та будівельних паспортів. Остання судова практика по МУО та будівельним паспортам 2019 року.

16. Чи будуть зміни до порядку здійснення архітектурно-будівельного контролю. Що треба робити в разі призначення позапланової перевірки органом архбудконтролю? Практичні поради.

17. Розглядаємо судову практику за наслідками перевірок архбудконтролю (самочинне будівництво, заниження категорій складності та ін.). Аналіз судової практики 2019 року.

18. Придбання житла на етапі будівництва: як перевіряти об"єкт будівництва самостійно.

19. Спори між інвесторами та забудовниками: остання судова практика 2019 року.

ДОКЛАДЧИКИ
Опрос
Если Вы где-либо заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
МЕСТО ПРОВЕДЕНИЯ

Предприятие ООО «Дельта Истейт» предлагает Вам современные залы для проведения презентаций, конференций, семинаров, тренингов, деловых встреч, корпоративных собраний и совещаний. Конференц-зал соответствует всем современным требованиям и расположен в здании бизнес-центра по адресу:  г. Днепропетровск, ул. Писаржевского, 1а.

Подробнее...
г. Днепропетровск, Писаржевского , 1 А Бизнес-центр "Delta Estate"

Бизнес-центр "Delta Estate"

FAQ
Сертификаты, выдаваемые по результатам обучения
Примерное расписание практикума
Как стать докладчиком?
Как оплатить участие в практикуме?
ВАС МОЖЕТ ЗАИНТЕРЕСОВАТЬ
Другие практикумы по темам:
Подбор практикумов
Специальное
предложение для
корпоративных
клиентов!

© ТОВ "Інформаційно - аналітичний центр "ЛІГА", 1991-2019.

© ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2007-2019.

© Інформаційне агентство "ЛІГА:ЗАКОН", 2010-2019.

practicum@ligazakon.ua
Для иллюстрирования материалов и создания рекламных макетов используются фотоизображения и иллюстрации Thinkstock
bigmir)net   Система Orphus

Практикумы

Докладчики

Клиенты

Партнерам

О нас

Новости

FAQ