Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
(044) 538-01-05

Поиск по сайту

Трудові правовідносини 2020: нові правила гри

11 февраля 2020

с 10-00 до 17-00

Киев

Бизнес-Центр «ЛІГА»

2700,00 грн.

на 1 участника

Скидки от 10%

абонентам «ЛІГА:ЗАКОН»

5% скидка

для 2-х и более участников

Анонсы практикумов

ОСНОВНІ АКЦЕНТИ ПРОГРАМИ:

БЛОК 1.  ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ ЗАКОНОПРОЄКТІВ 2040 і 2040-1

БЛОК 2. ДЕРЖАВНИЙ КОНТРОЛЬ, ПЕРЕВІРКИ і ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

ПРОГРАММА ПРАКТИКУМА

БЛОК 1.  ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ ЗАКОНОПРОЄКТІВ 2040 і 2040-1

 • Яким буде новий Трудовий кодекс. Зареєстровані у Верховній Раді 08 листопада 2019 року Проєкти Трудового  кодексу №2040 (автори – депутати фракції ОПЗЖ) і №2040-1  (автори – Ю.Тимошенко і фракція "Батьківщина"). Проходження законопроєктів  у ВР: дискусії або "турборежим". Законодавчі ініціативи Кабміну: чи буде урядовий законопроєкт?
 • Сфера застосування Трудового кодексу 2020-го року. Працедавець – юридична особа, ФОП, фізична особа. Поширення держгарантій захисту найманого працівика на суддів, прокурорів, поліцейських:  що скаже Європейський суд?
 • "Трудовий договір"  vs  "цивільно-правовий договір з ФОП" очима суду. Що відрізняє ФОПа від найманого працівника і як бути з договором про повну матеріальну відповідальність. Надання ФОПу робочого місця, візитівок, спецодягу і інструментів.
  Аналіз судової практики 2018-19 р.р. у спорах  про визнання правовідносин трудовими. Що зміниться з прийняттям нового кодексу?
 • Нове підприємство, створене після вступу в силу Трудового кодексу: все  по-новому? Приймаємо на роботу директора і заповнюємо трудовий штат. Перелік документів, які має право вимагати роботодавець від кандидата на посаду. Трудова книжка чи запис в блокчейні: плюси і мінуси. Що робити,  якщо працівник вже виконує свої обовязки, а ДПС не повідомлена?
 • Письмовий трудовий договір: істотні умови. Трудова функція. Класифікатор  ДК 003:2010 в редакції від 15.02.2019. Довідник №336.
  Місце роботи як одна з істотних умов трудового договору. Віддалена робота. Робота "у хмарі". Сумісництво: як правильно оформити сумісника, нарахувати  ЄСВ, ПДФО, військовий збір.
  Нормування робочого часу, вихідні, понаднормові. Розрахунок відпускних, лікарняних, декретних: крок за кроком.
  Декрет: кінець кар"єрі?  Дискримінація чи державна допомога – що  чекає на працюючу маму з прийняттям нового закону.
 • Відсторонення працівника: умови, види,  строки, механізм. Збереження заробітної плати та соціальних гарантій при відстороненні.
 • Розірвання трудового договору: що зміниться. Спрощення механізму розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця. Звільнення відсутнього працівника. Повідомлення про звільнення.
 • Ліквідовуємо підприємство: рекомендації  від "А" до "Я".  Короткий Кодекс поведінки ліквідаційної комісії: як правильно провести процес, звільнити працівників і зареєструвати права нових власників майна підприємства. Особливості ліквідації акціонерного товариства.


БЛОК 2.  ДЕРЖАВНИЙ КОНТРОЛЬ, ПЕРЕВІРКИ і ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

 

 • Особливості позапланової перевірки  ДПС у разі отримання інформації про здійснення підприємством виплат неоформленим працівникам хто може бути ініціатором, особливості проведення, участь податкової міліції.
  Допуск податкового інспектора  до перевірки. Оскарження наказу про проведення перевірки. 
  Фактичні  перевірки дотримання вимог законодавства щодо оформлення трудових договорів з найманими працівниками в порядку ст. 80.2.7 Податкового кодексу України.
 • Новації щодо проведення перевірок держпраці з питань трудових правовідносин. 
  Постанова КМ №96 в редакції від 11.02.2019.  Державний контроль і державний нагляд за додержанням законодавства про працю (Постанова № 295). Як правильно організувати роботу підприємства  під час перевірки.
 • Діючі штрафи за допуск до роботи неоформленого працівника.
  Законопроект 1233 щодо усунення норм, які зачіпають інтереси роботодавців України.
  Санкції за недотримання встановлених законом гарантій працівникам, які залучаються до виконання обов"язків, передбачених законами України "Про військовий обов"язок і військову службу", "Про альтернативну (невійськову) службу", "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію".
  Як уникнути фінсанкцій. Оскарження результатів перевірок: строки, механізм зупинення незаконного рішення.
 • Порушення кримінального провадження за невиплату заробітної плати та ухилення від сплати єдиного соціального внеску. Функції прокуратури, Нацполіції, СБУ.                       Вимоги слідчого щодо надання документів та як їх ігнорувати. Тимчасовий доступ до документів підприємства – як не втратити документи і уникнути обшуку.
  Доступ до інформації щодо руху коштів на банківських рахунках підприємства
  Позапланова перевірка підприємства в рамках розслідування кримінального провадження за ухвалою слідчого судді: .
ДОКЛАДЧИКИ
Опрос
Если Вы где-либо заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
МЕСТО ПРОВЕДЕНИЯ

К Вашим услугам бизнес-центр "ЛИГА" - удобные, просторные залы с полным набором современного технического оснащения. Стильный клубный ресторан "Cartel" с уютной обстановкой и  изысканой кухней радушно встретит Вас во время обеда или кофе-паузы.

Подробнее...
г. Киев , ул. Тимофея Шамрыло, 23 Бизнес-Центр «ЛІГА»

Бизнес-Центр «ЛІГА»
(044) 538-01-05
practicum@ligazakon.ua
В помощь иногородним...
FAQ
Сертификаты, выдаваемые по результатам обучения
Примерное расписание практикума
Как стать докладчиком?
Как оплатить участие в практикуме?
ВАС МОЖЕТ ЗАИНТЕРЕСОВАТЬ
Другие практикумы по темам:
Подбор практикумов
Специальное
предложение для
корпоративных
клиентов!

© ТОВ "Інформаційно - аналітичний центр "ЛІГА", 1991-2020.

© ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2007-2020.

© Інформаційне агентство "ЛІГА:ЗАКОН", 2010-2020.

practicum@ligazakon.ua
Для иллюстрирования материалов и создания рекламных макетов используются фотоизображения и иллюстрации Thinkstock
bigmir)net   Система Orphus

Практикумы

Докладчики

Клиенты

Партнерам

О нас

Новости

FAQ