Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
(044) 538-01-05

Поиск по сайту

Іноземні представництва: переосмислення. Вплив законодавчих змін на оподаткування

28 февраля 2020

с 10-00 до 17-00

Онлайн

2400,00 грн.

на 1 участника

Скидки от 10%

абонентам «ЛІГА:ЗАКОН»

5% скидка

для 2-х и более участников

Анонсы практикумов

Іноземні представництва: переосмислення.

Оподаткування, бухгалтерський облік, трансфертне ціноутворення. 
 
Вплив законодавчих змін на оподаткування постійних представництв.

Основні акценти програми:

 1. Постійне представництво: поняття і концепція.
 2. Організаційна природа представництва. 
 3. "Підводні камені" визнання постійного представництва.
 4. "Некомерційне" представництво.
 5. Представництва неприбуткових організацій і представництва перевізників.
 6. Продаж та надання нерухомості і землі в оренду.
 7. Контрольовані іноземні компанії (КІК) vs постійне представництво.
 8. Бухгалтерський облік в постійному представництві.
 9. "Прощавай, коефіціенте 0,7" - переосмислення підходів до ведення обліку постійними представництвами.
 10. Фінансування, одержане від материнської компанії.
 11. Трансфертне ціноутворення в постійному представництві.
 12. Типологія постійних представництв нерезидентів.
 13. Проблемні питання і податкові ризики.
 14. ПДВ в постійних представництвах нерезидентів.
 15. Застосування конвенції про уникнення подвійного оподаткування.
 16. Оптимізаційний потенціал постійного представництва.
 17. Особливості податкового контролю.
ПРОГРАММА ПРАКТИКУМА

1. Постійне представництво: поняття і концепція. Співвідношення понять, визначених в Законі "Про зовнішньоекономічну діяльність", Податковому кодексі і Конвенціях про уникнення подвійного оподаткуванн

2. Організаційна природа представництва. Діяльність через постійне представництво vs інші форми ведення господарської діяльності нерезидентом.

3. Основні та додаткові критерії визнання постійного представництва. Представництво як місце ведення господарської діяльності. Представництво як агент. Представництво як будівельна площадка. Представництво в силу тривалого надання послуг.

4. "Підводні камені" визнання постійного представництва. Директор, засновник і бенефіціарний власник як представництво нерезидента. Переробник давальницької сировини як представництво нерезидента. Зберігач товарів нерезидента як постійне представництво. Договір спільної діяльності як представництво. Відкриття нерезидентом банківського рахунку і визнання постійного представництва.

5. "Некомерційне" представництво. Критерії допоміжного та підготовчого характеру. Практика податкових перевірок та практика судових спорів відносно допоміжного характеру діяльності представництв. Продаж майна некомерційним представництвом.

6. Представництва неприбуткових організацій і представництва перевізників: специфічні форми ведення діяльності без сплати податку в Україні.

7. Продаж та надання нерухомості і землі в оренду: необхідність і доцільність створення представництва. Оподаткування непрямого продажу нерухомості і землі нерезидентами (імплементація плану BEPS в Україні). Використання постійного представництва з метою оптимізації податкових наслідків діяльності з управління, надання в оренду, прямого та непрямого продажу нерухомості і землі.

8. Контрольовані іноземні компанії (КІК) vs постійне представництво. Колізія критеріїв КІК і критеріїв постійного представництва. Представництво КІКа.

9. Бухгалтерський облік в постійному представництві. Співвідношення між бухгалтерською, фінансовою і податковою звітністю.

10. "Прощавай, коефіціенте 0,7" - переосмислення підходів до ведення обліку постійними представництвами. Визначення оподатковуваного прибутку шляхом прямого підрахунку. Принцип окремої податкової правосуб"єктності постійного представництва.

11. Фінансування, одержане від материнської компанії: коли воно є доходом представництва, і коли не є.

12. Трансфертне ціноутворення в постійному представництві. Подання звіту про контрольовані операції. Документації трансфертного ціноутворення в постійному представництві. Коли застосування трансфертного ціноутворення зменшує суму податку в постійному представництві. Трансфертне ціноутворення у взаємовідносинах між постійним представництвом і контрагентами – резидентами України.

13. Типологія постійних представництв нерезидентів і рекомендації щодо застосовуваної методології обліку і трансфертного ціноутворення. "Некомерційне" представництво. Представництво як агент і як субагент.

14. Представництва перевізників. Представництва страхових брокерів. Рекламне/маркетингове представництво. Логістичне представництво. Представництво як дистрибьютор. Будівельне представництво. Представництво як "самостійний гравець". Проблемні питання і податкові ризики, що стосуються документального забезпечення діяльності постійного представництва. Утримання легкового автотранспорту. Фінансування представницьких витрат.

15. Представництво як роботодавець. Оформлення трудових відносин. Податки на заробітну плату. Визначення резиденції керівника і працівників представництва. Конвенція про уникнення подвійного оподаткування як спосіб зменшення податків працівника-нерезидента, який працює в представництві.

16. ПДВ в постійних представництвах нерезидентів.

17. Застосування конвенції про уникнення подвійного оподаткування. Податкове недискримінація. Подвійне оподаткування і подвійне неоподаткування.

18. Оптимізаційний потенціал постійного представництва. Закупівля товарів через некомерційне представництво. Виплата дивідендів і продаж корпоративних прав через постійне представництво. Використання представництва для управління майновими правами інтелектуальної власності. Представництво як регіональна штаб-квартира. Організація ведення ІТ-бізнесу через представництво.

19. Особливості податкового контролю за діяльністю постійних представництв нерезидентів. Перевірка зареєстрованого представництва і нерезидента, який здійснює діяльність без реєстрації представництва. Взяття нерезидента на податковий облік за результатами перевірок

ДОКЛАДЧИКИ
Опрос
Если Вы где-либо заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
МЕСТО ПРОВЕДЕНИЯ

Посещение практикума онлайн очень удобно. Не выходя из офиса, в любимом кресле и в привычной для себя обстановке Вы можете получить полезные знания и ценный опыт.

Онлайн

(044) 538-01-05 praсticum@ligazakon.ua

FAQ
Сертификаты, выдаваемые по результатам обучения
Примерное расписание практикума
Как стать докладчиком?
Как оплатить участие в практикуме?
ВАС МОЖЕТ ЗАИНТЕРЕСОВАТЬ
Другие практикумы по темам:
Подбор практикумов
Специальное
предложение для
корпоративных
клиентов!
Международное налоговое планирование

© ТОВ "Інформаційно - аналітичний центр "ЛІГА", 1991-2020.

© ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2007-2020.

© Інформаційне агентство "ЛІГА:ЗАКОН", 2010-2020.

practicum@ligazakon.ua
Для иллюстрирования материалов и создания рекламных макетов используются фотоизображения и иллюстрации Thinkstock
bigmir)net   Система Orphus

Практикумы

Докладчики

Клиенты

Партнерам

О нас

Новости

FAQ