Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
(044) 538-01-05

Поиск по сайту

БУДІВНИЦТВО 2020

08 апреля 2020

с 10-00 до 17-00

Онлайн

2400,00 грн.

на 1 участника

Скидки от 10%

абонентам «ЛІГА:ЗАКОН»

5% скидка

для 2-х и более участников

Анонсы практикумов

Верховна рада, що була обрана в 2019 році показала безпрецедентну активність за перші місяці своєї роботи. Десятки законопроектів, що не приймались роками, тепер розглядаються за пару днів, підписуються Президентом, та подаються нові. Безумовно така активність не могла оминути і сферу регулювання будівництва, що протягом тривалого часу вважалась однією з найбільш корумпованих.

Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва" запровадив кардинально нові підходи до отримання дозволів на виконання будівельних робіт. Найбільш значущі нововведення цього Закону набувають чинності з 01 червня 2020 року.

Урядом анонсована гучна ліквідація Державної архітектурно-будівельної інспекції України

На практикумі ми розберемо останні зміни в сфері регулювання будівництва в Україні. Які структури прийдуть на заміну Державної архітектурно-будівельної інспекції України та як нові органи будуть працювати? Чи буде відновлено багатоповерхову забудову в селах та обмежено дію ДБН Б.2.2-12:2019 "Планування та забудова територій". Всі ці проблеми та низку інших ми будемо обговорювати на практикумі з використанням останньої судової практики 2019 та 2020 років.

До участі в заході будуть запрошені представники Міністерства розвитку громад або Державної архітектурно-будівельної інспекції України

ПРОГРАММА ПРАКТИКУМА

До участі в заході будуть запрошені представники Міністерства розвитку громад або Державної архітектурно-будівельної інспекції України

1. Огляд основних реформ і змін в будівництві та нерухомості 2018-2020 років.

2. Безпрецедентна активність Верховної Ради в вересні-жовтні 2019 року. Які основні будівельні закони прийнято, які будівельні законопроекти розглядаються?

3. Нові правила гри в будівництві: Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва".

4. Що таке Єдина державна електронна система у сфері будівництва? З чого складається? Як знайти інформацію? Умови доступу, проблеми роботи з системою.

5. Нова процедура присвоєння адрес збудованим об'єктам, які ризики це несе?

6. Чи буде ліквідована ДАБІ? Як ліквідація ДАБІ торкнеться повноважень місцевих органів архітектурно-будівельного контролю? Як будуть здійснюватись дозвільні процедури в разі ліквідації ДАБІ?

7. Пайову участь в будівництві скасовано, але чи тільки гарні новини для будівельників приніс Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні"?

8. Зміни до Закону України "Про будівельні норми", глобальні зміни в статусі всіх ДБН. Процедура погодження відхилень від ДБН.

9. ДБН Б.2.2-12: 2019 "Планування та забудова територій". Аналіз головних нововведень та обмежень. Перспективи зупинення дії окремих обмежень ДБН Б.2.2-12: 2019 в 2020 році.

10. Аналіз інших ДБН, що впроваджені в 2018-2020 роках (ДБН В.2.2-9:2018 Громадські будинки та споруди, ДБН В.2.2-41:2019 "Висотні будівлі. Основні положення", ДБН В.2.2-15:2019 Житлові будинки. Основні положення" та інші).

11. Зміни до процедури розробки проектної документації 2019 року. Заміна архітектора, проектувальника.

12. Спрощення спрощених процедур: зміни до процедур "будівельної амністії", перепланувань офісних, торгових та інших приміщень

13. Особливості використання та оформлення будівельного паспорту. Остання судова практика стосовно будівництва на підставі будівельного паспорту

14. Очікувані зміни щодо правового режиму цільового призначення землі. Цільове призначення та зонування: співвідношення.

15. Передача земель за межами населених пунктів громадам – Аналіз та наслідки законопроекту №2194 "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин".

16. Зміни до процедури видачі містобудівних умов і обмежень. Остання судова практика 2019-2020 років.

17. Особливості заповнення форм дозвільних документів на будівництво, розбираємо практичні поради. Оформлення дозвільних документів на будівництво через суд, нюанси практики 2020 року.

18. Проблеми в регулюванні архітектурно-будівельного контролю та архітектурно-будівельного нагляду. Які зміни очікуються в 2020 році?

19. Розглядаємо судову практику за наслідками перевірок архбудконтролю (самочинне будівництво, заниження категорій складності, знесення та ін.). Аналіз судової практики 2019-2020 років.

ДОКЛАДЧИКИ
Опрос
Если Вы где-либо заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
МЕСТО ПРОВЕДЕНИЯ

Посещение практикума онлайн очень удобно. Не выходя из офиса, в любимом кресле и в привычной для себя обстановке Вы можете получить полезные знания и ценный опыт.

Онлайн

(044) 538-01-05 praсticum@ligazakon.ua

FAQ
Сертификаты, выдаваемые по результатам обучения
Примерное расписание практикума
Как стать докладчиком?
Как оплатить участие в практикуме?
ВАС МОЖЕТ ЗАИНТЕРЕСОВАТЬ
Другие практикумы по темам:
Подбор практикумов
Специальное
предложение для
корпоративных
клиентов!
Строительство

© ТОВ "Інформаційно - аналітичний центр "ЛІГА", 1991-2020.

© ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2007-2020.

© Інформаційне агентство "ЛІГА:ЗАКОН", 2010-2020.

practicum@ligazakon.ua
Для иллюстрирования материалов и создания рекламных макетов используются фотоизображения и иллюстрации Thinkstock
bigmir)net   Система Orphus

Практикумы

Докладчики

Клиенты

Партнерам

О нас

Новости

FAQ